Studio A1
(2 osoby) se nachází ve 3. nadzemním podlaží vpravo.

Do Studia je vstup z prostoru venkovní terasy do oddělené předsíňky (1 m2) s šatníkovou stěnou, prostorem na ukládání obuvi a košem na odpadky. Na stropě předsíňky je umístěno stropní světlo.

Z předsíňky je vchod do obývacího pokoje (18 m2). V obývacím pokoji je na zemi koberec, dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, dvě samostatné kovové postele s lamelovým roštem (2,0 x 0,9 m) a jeden noční stolek s lampou.

Obývací pokoj má dvě okna (1,80 x 1,50 m). Okna jsou situována na jih do prostoru venkovní terasy 3. nadzemního podlaží budovy.
Okna mají široké parapety. Nad okny jsou kovové garnýže se záclonami a neprůhlednými závěsy. Pod okny obývacího pokoje jsou umístěny radiátory, které slouží k vytápění místnosti. Na stropě obývacího pokoje je umístěno stropní světlo místnosti. Nad kuchyňským koutem je umístěno další nástěnné světlo.

V rohu obývacího pokoje je kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory, slánku, pepřenku a cukřenku. V kuchyňské lince je lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček.

V obývacím pokoji je umístěn na zdi plochý televizor. Nad televizorem je polička s přijímačem satelitních programů ze tří různých satelitů. U zdi obývacího pokoje je postavena vysoká skříň na ukládání osobních věcí a na šaty s ramínky a poličkami.

Z obývacího pokoje je samostatný vstup do koupelny (2,5 m2) se sprchovým koutem, umývadlem, zrcadlem a košem na odpadky. V protilehlé části koupelny je WC s odkládací poličkou. V koupelně je k dispozici fén na vlasy. Sprchový kout má ruční sprchu s držákem na zdi sprchy, pákovou mísící baterii studené a teplé vody, držák na mýdlo a odkládací poličku na hygienické potřeby. Vedle sprchového koutu je na zdi žebříčkový radiátor pro vytápění místnosti. Na stropě koupelny je stropní světlo a ventilátor pro odsávání vzduchu z prostoru koupelny a WC.